معاوضه زمین

معاوضه زمین
۴.۹ (۹۸.۳۳%) ۱۲ رایs

آیا تا به حال به معاوضه زمین یا معاوضه ماشین خود فکرکردید؟

معاوضه زمین : در طی سالیان اخیر تعداد فایل های معاوضه ملک با ملک دیگریا با کالاهای تجاری یا مصرفی دیگر مانند معاوضه زمین ، معاوضه زمین با ماشین و… ، همیشه بخش ثابت و دائمی از فایل های معرفی شده دربازار مسکن را به خود اختصاص داده و می دهد.این شکل از معاملات اغلب مشتریان و متقاضیان خود را دارد و اغلب در هنگامی که بازار مسکن با رکود مواجه است و آینده روشنی ندارد نسبت به سال های رونق بازار مسکن بر آن ها افزوده می شود.

همینطور که می دانید در شرایطی مانند شرایط کنونی بازار و به خاطر سلطه شرایط رکود تورمی، معامله خرید و فروش در بازار مسکن رونق خودرا از دست داده و همچنان راکد مانده و وارد جریان تازه ای نشده است. با ما همراه باشید.

سود در معاوضه زمین با ماشین یا فروش

ثبات رکود بازار باعث شده که بعضی مالکان که با انگیزه های متفاوت خواستار استفاده از ارزش مالی املاک خود در دیگر بازارهای اقتصادی یا حتی بازار مسکن هستند ترجیح می دهند به جای ورود دربازار مبهم و بی رونق فروش ، مشتری واقعی خودرا از طریق فایل های معاوضه مانند معاوضه زمین ، معاوضه ماشین با ملک و…پیدا کنند.

استفاده از این روش باعث می شود که افراد مطمئن باشند که در زمان نوسان ارزش املاک در دوران بی ثباتی قیمت ها دربازار مسکن ، ملک خود را تبدیل به ملک یا کالای دیگری کرده اند و کاهش ارزش پول در طی زمان ، سرمایه آن ها را تحت الشعاع قرار نمی دهدو دوم این که مشتری ملک آن ها که همان متقاضی ملک وی نیز می باشد خریدار و فروشنده واقعی است و معامله به دلیل پایاپای بودن با بیشترین مورد توافق و کمترین زمان تلف شده صورت می گیرد. چیزی که در خصوص فروش دیده شده واغلب فروشندگان که در مراحل اولیه حاضر به فروش هستند در مراحل پایانی فروش به خاطر حبابی بودن قیمت ها از معامله و فروش منصرف شده و شاید یکی ازمزایای معاوضه این باشد که معاوضه کننده حداقل از سود وبهره ای که برده راضی و خشنود باشد.

ثبت آگهی رایگان معاوضه زمین

اگر تصمیم به فروش و یا معاوضه زمین خود در تهران و یا شهرستان ها را دارید ، میتوانید از خدمات رایگان سایت بده بستان استفاده کرده و همین حالا اگهی معاوضه خود را از این بخش ثبت نمائید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *